O nás

Vítám Vás na stránkách, které Vám mají zajistit informace o poskytovaných službách.

Přednostně se zabývám činností stavebního dozora investora v oblasti revitalizace panelových domů, výstavby RD, bytových domů a průmyslových objektů, které spadají do oboru pozemního stavitelství.

Pro Vaši společnost nebo soukromého investora jsem schopen zajistit kompletní služby v oblasti tvorby projektové dokumentace, rozpočtu, vyřízení stavebního povolení, vypsání výběrového řízení, vyhodnocení nejlepší nabídky a samozřejmě dohled nad kvalitou a množstvím provedených prací přímo na stavbě s kontrolou čerpání rozpočtu. Závěrem úspěšné stavby je kolaudace a spokojenost zákazníka.

Samostatnou kapitolou činnosti je získávání dotací jako jsou např. Panel, Panel + a Nová zelená energie, která je přednostně pro letošní a příští rok připravena pro úsporu energií ve starších RD a veřejných budovách.

Jsem přesvědčen, že moje dvacetileté zkušenosti Vám zaručují kvalitu poskytovaných služeb a realizace Vámi požadované investice proběhne bez stresu, komplikací, k Vaší celkové spokojenosti.

V případě zájmu o tyto služby Vám předem zpracuji cenovou nabídku. Poptávku můžete zadat formou poptávkového formuláře nebo telefonicky.

Děkuji a těším se na spolupráci

Martin Polák